Banka Hesap Numaralarımız

+90 216 484 54 54

bilgi@versusmedya.com

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 18:00

KURUMSAL
Anasayfa Şartlar ve Koşullar

Şartlar ve Koşullar

1.Sözleşmenin Kapsamı 

 

1.1. Versus Medya, Sahrayıcedit Mah. , Atatürk Cad. Taşlı Yol Sok. No: 2/1 Kadıköy - İstanbul adresinde bulunan Versus Medya (Caner Başer) 'dir. Müşteri ve Versus Medya arasında akdedilen işbu sözleşme, hizmet koşullarını ve tarafların yükümlülüklerini belirtmektedir.

 

1.2. Versus Medya ürünleri olan yazılım geliştirme, web tasarımı, bilişim, iletişim hizmetleri, internet ve yazılı-görsel medya reklamcılığı hizmetleri, müşteri ve Versus Medya arasındaki işbu yazılı sözleşmenin hükümlerine tabidir. Müşteri ve Versus Medya yazılı olarak aksine bir anlaşmaya varmadıkça, işbu sözleşme geçerliliğini korumaktadır.

1.3. Versus Medya ürünleri, işbu sözleşmede toplu olarak "Hizmetler" olarak anılacaktır ve Versus Medya tarafından müşteriye ayrı yazılı bir sözleşme ile verilen hizmetleri kapsamayacaktır.

 

2.Sözleşme Koşulları

 

 

2.1. Hizmetleri kullanabilmek için öncelikle hizmet sözleşmesi ve şartlarının müşteri tarafından kabul ve onayı gerekmektedir.

 

2.2. Hizmet sözleşmesi kabul şekilleri;

a-Versus Medya tarafından herhangi bir hizmet için müşteri temcilsine kabul işlemini teyit ederek,

b-Versus Medya ve müşteri arasındaki anlaşma kapsamında gönderilen sözleşmeyi imzalayarak,

c-Versus Medya’nın verdiği hizmetleri kullanarak; bu durumda, müşteri, Versus Medya'nın hizmetlerini kullanım anından itibaren hizmet sözleşmesini kabul etmiş ve onaylamış sayılır.

2.3. Eğer müşteri, hizmet sözleşmesini kabul ve onay için reşit değilse, Türkiye Cumhuriyeti kanunları veya hizmetleri kullandığı ülke de dahil olmak üzere diğer ülkelerin kanunları uyarınca işbu hizmetleri almaktan men edilmişse, işbu hizmet sözleşmesini kullanamaz. Bunun tespiti halinde, müşterinin Versus Medya’ndan aldığı hizmet hemen sonlandırılır ve Versus Medya, müşterinin zarar ziyanından sorumlu tutulamaz.  

 

3. Versus Medya tarafından hizmetlerin verilmesi

 

 

3.1. Sürekli yenilenme kapsamında, Versus Medya, genellikle sadece kendi takdiriyle ve önceden müşteriye bildirimde bulunmaksızın kullanıcılara, hizmetleri veya hizmetlerin kapsamındaki herhangi bir özelliği vermeyi kesin veya geçici olarak durdurabilir. Bu durum, müşteri tarafından onaylanmakta ve kabul edilmektedir. Müşteri, müşteri temsilcisi aracılığıyla kendisine tanımlanan yetkiler dahilinde; hizmetlerde değişiklik yapma, durdurma, duraklatma hakkına sahiptir. Müşteri, hizmetleri kullanmayı bıraktığında Versus Medya'ı özel olarak bilgilendirmek zorunda değildir.

 

3.2. Herhangi bir sebep göstermeksizin Versus Medya, müşterinin hesabına erişimini engelleyebilir. Bu sebeple müşteri hizmetlere, hesap detaylarına veya hesabında yer alan herhangi bir dosya veya diğer içeriğe erişmekten alıkonulabilir. Bu durum müşteri tarafından onaylanmakta ve kabul edilmektedir.

3.3. Henüz Versus Medya tarafından hizmetler aracılığı ile gönderebileceğiniz veya alabileceğiniz iletilere veya herhangi bir hizmetin verilmesinde kullanılan saklama alanına ilişkin hiç bir üst sınır getirilmemiştir. Ancak müşteri, Versus Medya’ın kendi takdiriyle ve her zaman bu tip üst sınırlar koyabileceğini onaylamakta ve kabul etmektedir. Böyle bir durumda Versus Medya tarafından oluşturulacak limitlerin aşılması durumunda, aşım miktarı ayrıca ücretlendirilecektir.

3.4. Versus Medya tarafından verilen hizmetler karşılığında, müşterinin gerçekleştirdiği ödemelerdeki hizmet bedeli oranları değişkenlik göstermektedir. Hizmet bedeli oranı, Versus Medya tarafından saklı tutulmaktadır. Bu durum müşteri tarafından onaylanmakta ve kabul edilmektedir.

3.5. Versus Medya tarafından hizmet verilen müşteri bilgileri, diğer müşterilerle paylaşılamaz. Bu bilgiler Versus Medya tarafından saklı tutulur.

3.6. Müşterinin aldığı her hizmet, o hizmetin alındığı dönem koşullarına göre değerlendirilmektedir. Bu sebeple müşteri geriye yönelik hak ve ödeme talep edemez.

3.7. Versus Medya internet reklam hizmetlerini hizmet sağlayıcılar aracılığıyla vermektedir. Hizmet sağlayıcıların politika ve hizmet koşulu değişikliklerinden Versus Medya sorumlu tutulamaz.

3.8. Versus Medya reklam hizmeti sağlayıcıların sunmuş oldukları promosyon bütçe ürün ve hizmetleri, müşterilere yansıtmakla yükümlü değildir. Bunu kullanma hakkını kendinde saklı tutar.

3.9. Reklamların yayına hazırlanması sırasında müşterilerin verdiği sözlü bilgiler esas alınır. Sözlü bilgilerin doğruluğundan Versus Medya sorumlu değildir.

3.10. Versus Medya’nın ürettiği içerik, yazı, görsel, hareketli içerik ve benzeri içeriklerin Versus Medya’nın izni olmaksızın herhangi bir yerde kullanılması yasaktır.

3.11. Versus Medya müşteriden gelen içeriklerin telif hakkında sorumlu değildir.

3.12. Görsel reklamların yayınlandığı mecraların içeriklerinden Versus Medya sorumlu değildir. Bu sitelerin içeriğinin denetleme sorumluluğunu üzerine almaz.

3.13. Reklam hizmet sağlayıcısının sunduğu, kullanıcıya reklamların tekrar tekrar gösterilmesini sağlayan kod sistemi ve buna bağlı olarak reklamların tetiklenmesinden Versus Medya sorumlu değildir.

3.14. Reklamverenin sitesinde bulunan herhangi bir içerik, yazılım veya virüsten doğabilecek ve reklamlar aracılığıyla siteyi ziyaret eden kullanıcılara gelecek zararlardan Versus Medya maddi ve manevi olarak sorumlu değildir.

3.16. Belirli reklam özelliklerini kullanabilmek ya da reklamları daha işlevsel ve ölçülebilir hale getirmek için reklam verenin web sitesine eklenecek koddan dolayı oluşacak hatalardan Versus Medya sorumlu değildir.

3.17. Versus Medya, sosyal medya reklamlarını yönetebilmek için, ilgili sitelerdeki kullanıcı hesaplarının erişimine ihtiyaç duyabilir. Müşteri hesaplarında bu erişimden kaynaklı oluşabilecek bilgi ve içerik kayıplarından Versus Medya sorumlu değildir.

3.18. Versus Medya tarafından verilen hizmetler karşılığında müşteri tarafından banka aracılığıyla yapılacak ödeme bilgilerinin doğruluğundan Versus Medya sorumlu değildir.

 

4. Müşterinin Hizmetleri Kullanması

 

 

4.1. Müşteri, Versus Medya’ın verdiği hizmetlere erişmek için, kayıt işlemleri veya hizmetlerin kullanımı kapsamında kendi ile ilgili bazı bilgileri (kimlik veya iletişim detayları gibi) vermek zorunda kalabilir. Müşteri, Versus Medya’a verdiği kayıt bilgilerinin her zaman tam, doğru ve güncel olduğunu kabul ve beyan etmektedir.

 

4.2. Müşteri, (Versus Medya ile kendi arasında düzenlenen ayrı bir sözleşme ile izin verilmedikçe), alınan hizmetlere, Versus Medya tarafından sunulan arayüz ve raporlama hizmeti haricinde hiçbir şekilde erişmemeyi veya erişmeye teşebbüs etmemeyi taahhüt ve kabul etmektedir.

4.3. Müşteri, Versus Medya’ın verdiği hizmetlere veya bu hizmetlere bağlı olan sunucu ve ağlara müdahale edecek veya bunları bozacak herhangi bir faaliyet ile iştigal etmemeyi kabul ve taahhüt etmektedir.

4.4. Müşteri, ayrı bir sözleşme ile kendisine özellikle izin verilmedikçe, bu hizmetleri hiçbir amaç için çoğaltmamayı, kopyalamamayı, satmamayı, ticaretini yapmamayı kabul ve taahhüt etmektedir.

4.5. Müşteri, Versus Medya’ın verdiği hizmetlerin kullanımının ihlalinden ve bunun doğurduğu sonuçlardan, ayrıca bu sebeple Versus Medya’ın maruz kalacağı kayıp ve zarar da dahil olmak üzere, hem Versus Medya’a hem de üçüncü şahıslara karşı münhasıran sorumlu olduğunu kabul ve beyan etmektedir.

 

5. Şifre ve Hesap Güvenliği

 

 

5.1. Müşteri, Versus Medya’ın verdiği hizmetlere erişimde kullandığı tüm hesaplarla ilişkili şifrelerin gizliliğinde ve bunun korunmasından kendisi sorumludur. Kendi hesabı altında gerçekleşen tüm hareketler için Versus Medya’a karşı münhasıran sorumlu olduğunu kabul etmektedir.

 

5.2. Müşteri, şifresinin veya hesabının izinsiz kullanıldığını fark ettiği anda derhal Versus Medya’a bilgi vermek yükümlülüğündedir.

 

6. Kişisel Gizlilik ve Kişisel Bilgiler

 

 

6.1. Müşteri, verilerinin Versus Medya’ın gizlilik politikalarına uygun bir biçimde kullanılmasını kabul etmektedir.

 

7. Hizmetlerin Kapsamı

 

7.1. Versus Medya tarafından verilen hizmetler yoluyla veya bu hizmetlerin müşteri kullanımı yoluyla erişilen veri dosyaları, yazılı metinleri, bilgisayar yazılımı, müzik, ses dosyaları ve diğer sesler, fotoğraflar, videolar veya diğer görüntüleri gibi bilgiler, içerik olarak anılmaktadır.

 

7.2. Versus Medya, verdiği herhangi bir hizmete ilişkin olarak içeriği ön elemeye tutma, inceleme, içeriğe dikkat çekme, eleme, değiştirme, geri çevirme veya herhangi bir hizmet kapsamından çıkarma haklarını haizdir. Versus Medya, gerekli gördüğü bazı hizmetler kapsamında müşteriye müstehcen, şiddet, terör vs. gibi sakıncalı içerikleri elemek için araçlar (SafeSearch tercih ayarları da dahildir.) sunabilir. 

7.3. Müşteri, Versus Medya’ın verdiği hizmetleri kullanırken yarattığı, ilettiği veya teşhir ettiği her türlü içerikten ve bunların sonuçlarından ayrıca bu sebeple Versus Medya’ın maruz kalacağı kayıp ve zarar da dahil olmak üzere, hem Versus Medya’a hem de üçüncü şahıslara karşı münhasıran sorumlu olduğunu kabul ve beyan etmektedir.

 

8. Mülkiyet Hakları

 

 

8.1. Müşteri, Versus Medya’ın veya lisansörlerinin, hizmetler kapsamındaki tüm hukuki haklara ve fikri mülkiyet hakların ( işbu hakların kayıtlı olup olmadıklarına ve başkaca ülkelerde bulunup bulunulmadığına bakılmaksızın ) sahibi olduğunu ve bu hizmetlerin Versus Medya tarafından gizli olarak belirlenmiş bazı bilgileri içerebileceğini ve işbu bilgileri Versus Medya’ın yazılı ön izni olmadan açıklayamayacağını onaylamakta ve kabul etmektedir. 

 

8.2. Müşteri, Versus Medya’ın  ticari unvanını, ticari markasını, hizmet markasını, logosunu, alan adını ve diğer belirleyici marka özelliklerini kullanma hakkını ve ayrıca Versus Medya’ın verdiği hizmetleri kullanırken diğer şirket ve organizasyonların ticari markalarını, hizmet markalarını, ticari unvanlarını ve logolarını işbu markaların, unvanların veya logoların sahipleri veya yetkili kullanıcıları hakkında herhangi bir karışıklık yaratmaya yönelik bir biçimde kullanmamayı, bununla birlikte bu hizmetlerin kapsamına ilave veya dahil edilen hiçbir mülkiyet hakkı ilanlarını, telif hakları ve markalara ilişkin ilanlar da dahil olmak üzere kaldırmayacağını, gizlemeyeceğini veya değiştirmeyeceğini kabul ve taahhüt etmektedir.

 

9. Versus Medya Lisansı

 

 

9.1. Versus Medya, oluşturduğu yazılımların kullanım lisansını müşterilere ayrı bir hizmet olarak satabilir, kiralayabilir. Müşteri bu lisansı, Versus Medya yazılı özel izin vermedikçe devredemez, kiralayamaz, işbu haklara ilişkin alt-lisans veremez, işbu haklar üzerinden teminat hakkı veremez veya işbu hakların herhangi bir bölümünü başka herhangi bir şekilde transfer edemez.

 

9.2. Müşteri, Kanunen açıkça izin verilmedikçe veya zorunlu kılınmadıkça veya Versus Medya tarafından yazılı özel izin verilmedikçe; yazılımı kopyalayamaz, değiştiremez, işbu yazılımdan yeni eserler oluşturamaz, tersine mühendislik, kaynak koda dönüştürme veya başka bir yöntemle yazılımın kaynak kodunu veya işbu kodun herhangi bir bölümünü çözme teşebbüsünde bulunamaz, üçüncü kişilerin de bunları gerçekleştirmesine izin veremez.

9.3. Ödeme tutarının dışında, Katma Değer Vergisi ayrıca Versus Medya’a ödenir. Versus Medya, KDV tutarının maliyeye ödenmesi ile mükelleftir. Versus Medya’ın yürüttüğü kampanyalarda belirttiği bedeller KDV hariç bedellerdir.

 

10. İçerik Kullanım Hakkı

 

 

10.1. Versus Medya’ın verdiği hizmetlere veya hizmetler aracılığı ile sunulan, gönderilen veya teşhir edilen içerik üzerinde, müşterinin telif ve diğer hakları bulunmaktadır.  İçeriği sunmak, göndermek veya teşhir etmek ile Versus Medya’ın verdiği hizmetlere veya Hizmetler aracılığı ile müşteri, sunduğu, gönderdiği veya teşhir ettiği her türlü içeriği çoğaltmak, uyarlamak, değiştirmek, tercüme etmek, yayımlamak, halk önünde icra etmek ve teşhir etmek ve dağıtmak için daimi, geri alınamayan, dünyanın her yerinde geçerli olan, telif ücreti olmayan ve münhasır olmayan bir lisans vermektedir. İşbu lisansın tek amacı Versus Medya'ın hizmetleri teşhir etmesini, dağıtmasını ve teşvik etmesini sağlamaktır. 

 

10.2. Müşteri, Versus Medya’a, söz kousu lisansın, işbu içeriği müşterek hizmetler için ilişkili olduğu diğer şirket, organizasyon ve şahıslara açma ve işbu içeriği işbu hizmetlerin verilmesine ilişkin olarak kullanma hakkını verdiğini kabul etmektedir.

10.3. Versus Medya, sosyal medya reklam ve yönetim hizmetlerini kullanıcılarına sunmak için gerekli teknik adımları atarken, müşterinin içeriğini farklı sosyal ağlarda, farklı medyalarda iletebilir ve dağıtabilir. Müşteri, işbu lisansın Versus Medya tarafından bu fiiller için kullanılmasına izin verdiğini kabul ve beyan etmektedir.

 

 

11. Versus Medya ile Müşteri İlişkisinin Sona Ermesi

 

11.1. Müşteri güvenli ödeme sayfasındaki yaptığı online ödemelerle ve ya banka havalesiyle gerçekleştirdiği ödemelerle hizmet sözleşmesini başlatmış olur. Müşterinin aldığı hizmetle ilgili aktif bütçesi bulunduğu sürece hizmet sözleşmesi geçerliliğini korumaktadır. Müşterinin aldığı hizmetle ilgili bütçesi sona erdiğinde, hizmet sözleşmesi askıda kalır. Müşterinin yukarıda belirtilen şartlarda yeniden ödeme yapması halinde işbu sözleşme askıda duran hesabıyla yeniden güncel hale gelir.

 

11.2. Müşteri Versus Medya ile olan hizmet sözleşmesini tamamen sonlandırmak isterse, bu talebini yazılı olarak Versus Medya’ın işbu sözleşmenin başında belirtilen adresine göndermek zorundadır. Yazılı olarak yapılmayan sonlandırma talepleri dikkate alınmayacaktır.

11.3. Sözleşmenin Versus Medya tarafından feshedilmesi; 

a-Sözleşmenin herhangi bir hükmünün müşteri tarafından ihlal edildiği yahut hükümlere uyma niyetinin veya imkanın bulunmadığı hallerde, 

b- Versus Medya’ın kanunen zorunlu olduğu hallerde,

c- Versus Medya’ın müşteriye verdiği hizmetlerdeki ortağının Versus Medya ile olan ilişkisini sonlandırdığı veya müşteriye hizmetleri vermeyi kestiği hallerde,

d- Versus Medya’ın müşterinin ikamet ettiği veya hizmetleri kullandığı ülkeye hizmetleri vermeyi kesmek üzere olduğu hallerde,

e- Versus Medya tarafından müşteriye hizmetler verilmesinin Versus Medya için ticari bakımdan uygun olmadığı hallerde.

12. Sorumluluğun Sınırlanması

 

12.1.Müşterinin doğmuş ya da doğacak doğrudan veya dolaylı zararlarından, bu zararlar dolayısıyla uğranılan kazanç kaybı, peştemaliye, harç, resim, ceza, vergi vs. ile iş dünyasında itibar kaybı veya veri kaybı da dahil olmak üzere hiç birinden Versus Medya sorumlu değildir. 

 

12.2.Reklamların tam, doğru olduğuna veya varlığına olan güvenden veya reklamcı veya sponsorlar ile müşteri arasındaki herhangi bir ilişki veya işlemden, Versus Medya’ın hizmetlerde yapacağı herhangi bir değişiklik veya hizmetlerin veya hizmetlerin herhangi bir özelliğinin verilmesinde herhangi kesin veya geçici bir durdurmadan, hizmetleri kullanım sonucu veya aracılığı ile korunan veya iletilen verilerin silinmesi, bozulması veya saklanamamasından, müşterinin Versus Medya’a doğru hesap bilgilerini vermemesinden ve şifresini veya hesap detaylarını güvenli ve gizli tutamamasından kaynaklanan zararlardan tamamen müşteri sorumludur. 

 

13. Telif Hakları ve Ticari Marka Politikası

 

 

15.1. Versus Medya, Uluslararası fikri mülkiyet hukuku ve Türkiye Cumhuriyeti Telif Hakları Kanunu kapsamında ihlal ihbarlarını dikkate alır. İhbarları belirli bir prosedür kapsamında inceler ve gerekli görürse ilgili hesapları iptal eder.

 

14. Reklamlar

 

14.1. Versus Medya tarafından verilen bazı hizmetler reklam gelirleri ile desteklenmektedir ve işbu Hizmetlerde reklam ve promosyonlara yer verilmesi gereklidir. Bu reklamlar konuları gereği hizmetlerde yer alan bilginin içeriğini, hizmetler aracılığı ile sorulan soruları ve diğer bilgileri hedefleyebilir. Müşteri, Versus Medya’ın hizmetlerinde reklam konulmasını, yapılan reklamın anlayışı, tarzı ve kapsamını belirli bir bildiri yapılmadan değiştirilmesini kabul etmektedir.

 

15. Sözleşme Hükümlerinin Değiştirilmesi

 

15.1. Versus Medya, gerek duyulduğunda sözleşme maddelerinde değişiklik yapabilir. Bu değişiklikler yapıldığında, Versus Medya sözleşme metninin yeni bir kopyasını  sayfasında erişilebilir hale getirip sunacaktır. Eğer müşteri maddelerdeki değişiklik tarihinden sonra kullanımda bulunursa, Versus Medya, müşterinin bu kullanımını yenilenen sözleşme metninin kabulü olarak değerlendirecektir.

 

16. Bildirimler

 

16.1. Versus Medya, müşteriye elektronik posta, normal posta ya da hizmetlerle ilgili ilanlarla sözleşmeye ilişkin değişiklikleri içeren bildiriler yollayabilir.

 

17.Uyuşmazlıklar

 

17.1. İşbu sözleşme, Türkiye Cumhuriyeti hukukuna tabidir. Doğabilecek her türlü uyuşmazlıkta İstanbul Anadolu Adliyesi ve icra müdürlükleri yetkilidir. Gerekli hallerde, Versus Medya başkaca ülke mahkemelerinde hukuki yollara başvurabilir.

 

Bizi Arayın +90 216 484 54 54

Bizi Arayın +90 216 484 54 54

Cumhuriyet Mh. Libadiye Cd. No: 37/3 Üsküdar/İstanbul
+90 216 484 54 54
+902166061432
bilgi@versusmedya.com

Versus Medya Agency

İşbu Web sitesi ve tüm sayfaları Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na tabidir ve içeriğine ilişkin her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi-belge, marka ve her türlü fikri ve sınai haklar ile tüm telif hakları ve diğer fikri ve sınai mülkiyet hakları Versus'a aittir. İşbu web sitesinin yapısı ve içeriği, sitede kullanılan her türlü görsel malzeme Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ