Banka Hesap Numaralarımız

+90 2166061432

bilgi@versusmedya.com

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 18:00

Sık Sorulan Sorular
Anasayfa Sık Sorulan Sorular

Mesaj ve Yorumlara Nasıl Cevap Veriliyor?

Şirketimiz sayfalarınıza gelen yorum ve mesajları teknik bir konu gerekiyorsa size sunar, bilgimiz olan durumlarda ise tarafımızca yanıtlar verilir. Yoğun durumlarda ise özel bir periyot belirlenerek düzenli sorular size gönderilir ve cevapların ardından paylaşımı yapılır. Unutmayın şirketimizin 10’larca farklı sektörde müşterisi var ve hepsinin ihtiyaçları sistemimizle kolay ve zaman planlamasıyla sorunsuz çözülmektedir.

Web Sitesi Şifremi Size Verecek Miyim?

Kullanmakta olduğumuz çok sayıda farklı panel var, biz ajans olarak özel bir kullanıcı tanımlamanızı ve bizi eklemenizi isteriz. Böylelikle tarafımızdan yapılan değişiklik, ekleme vb işlemler de kayıt altında tutulmuş olur. Sizin şifreniz bizi ilgilendirmiyor.

Facebook ve Instagram Sayfam Yok, Ne Yapmalıyım?

Bir reklam planlaması ya da paylaşım çalışması düşünüyorsanız endişe etmenize gerek yok, teknik ekibimiz gerekli bilgileri sizden alarak hesap kurulumlarınızı gerçekleştirir, sizi de yetkili olarak atar.

Bir reklam hesabım yok ne yapacağım?

Hiç endişelenmeyin, teknik ekibimiz kullanacağınız reklam hesabınızı açıp sizi de yetkili kılar. Biz ajans yetkisi alarak, çalışmalarımızı sürdürürüz.

Reklam ücretleri fiyata dahil mi?

Hayır reklam ücretleri fiyatlarımıza dahil değildir ve olmayacaktır. Şirketimiz size yönetim ve danışmanlık konularında destek olmaktadır. Reklam ücretleri müşteriye aittir.

Reklam bütçem ne kadar olmalı?

Reklam bütçenizi belirlemek için sektörünüz, ürün ve hizmetiniz, hedef kitlemizin büyüklüğünü bilmemiz gerekiyor. Bunu da özel olarak yaptığımız test ile öğrenmekteyiz. Bunun ardından bütçe önerilerimizi size iletmekteyiz.

Bizi Arayın +90 2166061432

Bizi Arayın +90 2166061432

Cumhuriyet Mh. Libadiye Cd. No: 37/3 Üsküdar/İstanbul
+90 2166061432
+902166061432
bilgi@versusmedya.com

Versus Medya Agency

İşbu Web sitesi ve tüm sayfaları Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na tabidir ve içeriğine ilişkin her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi-belge, marka ve her türlü fikri ve sınai haklar ile tüm telif hakları ve diğer fikri ve sınai mülkiyet hakları Versus'a aittir. İşbu web sitesinin yapısı ve içeriği, sitede kullanılan her türlü görsel malzeme Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ